субота, 21 октобар 2017
    Izabrani lekar

Изабарани лекар је лекар опште медицине,  педијатар, гинеколог, стоматолог кога Ви добровољно бирате и који се брине о Вашем здрављу.

Fizička aktivnost

ИНВЕСТИРАЈТЕ У СВОЈУ БУДУЋНОСТ, БУДИТЕ ФИЗИЧКИ АКТИВНИ!

Zdrava ishrana

ЗДРАВА ИСХРАНА ЈЕ ПУТ ДО ДУГОВЕЧНОСТИ!

Preventivni pregled

ПРЕВЕНТИВНИМ ПРЕГЛЕДОМ ШТИТИМО НАШЕ ЗДРАВЉЕ И ОПХОДИМО СЕ ОДГОВОРНО ПРЕМА НАШЕМ ОРГАНИЗМУ

Sreća je zdravlje

БУДИТЕ ЗДРАВИ СРЕЋНИ И НАСМЕЈАНИ. ЗДРАВЉЕ ЈЕ НАЈВЕЋЕ БОГАТСТВО.

Dom zdravlja Bor

ДОБРО ДОШЛИ У ДОМ ЗДРАВЉА БОР

Посетите свог лекара!!!
Урадите превентивни преглед!!!
Проверите своје здравље на време!!!

То што се осећате добро не значи да сте здрави.
Преконтролишите своје здравље пре него што Вас нешто заболи. Тада већ може бити касно.
Око 80 одсто болести могу да се спрече или да се излече ако се открију на време.
О Вашем здрављу може добро да брине само лекар који Вас познаје, зна Ваше навике и породичну склоност одређеним болестима.
Он је ту због Вас када су Вам потребни преглед, лечење, или савет;
али и да Вас подсети и позове на редовне превентивне прегледе и када нисте болесни.
Сврха превентивних прегледа је спречавање појаве болести, односно откривање обољења у најранијој фази, када још нема симптома, јер су тада највеће могућности за излечење.
Здравственим календаром утврђена је динамика превентивних прегледа за све старосне групе становништва.

Превентивни прегледи се обављају о трошку здравственог осигурања.

Preventiva1

Preventiva2