Kutak 30.05.2023

Predavač:                 Vesna Petrović, patronažna sestra

Tema:                        Podrška čitanju sa detetom

Beba oseca miris od 28 nedelje trudnoće a čitamo bebi /sa bebom/ od drugog meseca rodjenja. Razvoj emocionalne bliskosti od trudnoće, podrške i saznanjima veština osnova je programa.Roditelji su interaktivno učestvovali.

Predavanje obuhvata praćenje čitanja detetu do 36 meseci .

Svi zajedno učimo sa ciljem razvoja responzivnog i razigranog roditeljstva a sa osnovnim zadatkom pravilnog rasta i razvoja deteta.

Zahvaljujemo se i Silvani iz predškolske ustanove koja je svojim učešćem dala značajan doprinos.

Sve više roditelja se online priključuje Kutku za roditelje, sa vrlo jasnim ciljem da budu što bolji roditelji svom detetu a jun mesec je mesec roditeljstva, pod parolom RODITELJI SU SVE.

Priključite se i zajedno sa stručnim timom Doma zdravlja Bor, Predškolske ustanove „Bambi“ i Centrom za socijalni rad naučite kako da ostvarite najbolji kontakt sa svojom bebom i budete najbolji roditelj koji svom detetu posvećuje pažnju.

kutak0906c